Kurumsal

Dolapların yükseklik ölçüleri farklı olmakla birlikte derinlik ölçüleri aynıdır. Raflar dosya ve klasörlerin ebatlarına göre ayarlanabilmektedir. Raf tutucuları genellikle şerit şeklindedir. Bu da özellikle taşınma durumlarında vidalı tutucuların kaybolmasına karşı bir önlemdir. Standart dosya dolabı modelleri genellikle gri renktedir. Ancak günümüzde ofis dekorasyonlarının daha zevkli ve daha estetik olmasına özen gösteriliyor. Bu nedenle dolaplarda farklı renkler de kullanılabiliyor. Metal dosya dolapları elektrostatik toz boya ile istenen her renge boyanabiliyor. Böylece ofislerde daha ferah ve daha estetik bir çalışma ortamı yaratılıyor.
Model seçiminde ofisinizin ihtiyacını, iş hacmini öncelikle düşünmelisiniz. Bundan sonra da model ve renk tercihini yapmalısınız. Tabi modele göre fiyatlar da değişmektedir. Bütçenize uygun ve ihtiyacınızı karşılayacak dosya dolabı çeşitlerini Ceylan Çelik firmamızda bulabilirsiniz. Dolaplarımız kaliteli çelik saçtan üretilmektedir. Kusursuz bir işçilikle yapılan dolaplar evrak ve dosyalarınızın muhafazası için en ideal dolaplardır. Uygun fiyatlarımızla, kaliteli ürünlerimizle ve hizmet kalitemizle sektörün en iyi firmalarından biriyiz.
İşyerinin ihtiyacına ve çalışanların zevkine göre model tercihi yapılır. Metal dosya dolabı kullanım açısından da avantajlıdır. Kapaklar 180 derece açılır ve evrak, dosya ve klasör koymak veya almak son derece rahattır. Dolaplar asma kilit, gömme kilit veya elektronik kilit sistemiyle kilitlenmekte ve her türlü belge tam olarak muhafaza edilmektedir. Dolap içindeki dosya ve klasörler tozdan, ısı ve ışıktan, yangınlardan da korunmaktadır. Metal dosya dolaplarında standart renk olarak gri renk kullanılır.
Ancak günümüzde ofisler ve idari birimler daha şık ve daha modern bir görünüme sahipler. Artık ofis mobilyalarında her renk kullanılabiliyor. Metal dosya dolapları da elektrostatik toz boya ile istenen her renge boyanabiliyor. Böylece çalışma alanları daha estetik hale geliyor. Firmamız kaliteli üretim ve kaliteli hizmet anlayışıyla farklı renklerde ve modellerde dosya dolabı çeşitlerini müşterilerine sunmaktadır. Uygun fiyatlar yanında ödeme kolaylıklarımız da vardır.