Metal Dosya Dolapları

Günümüzün modern ofislerinde konfor ve kalite kadar estetik de gözetilmektedir. Ofis mobilyaları da bu anlayışla farklı renk ve modellerde üretilmekte, ofis dekorasyonuna şıklık katmaktadır. 100 lük, 130 luk ve 198 lik dosya dolapları genellikle iki kapaklıdır. Kapaklar 180 derece açılır. Dolaplarda hareketli raflar bulunur ve dosya ebatlarına göre raf araları ayarlanabilir. Dolaplarda gizli menteşe bulunur ve kare krom kilit vardır. Kapaklı ya da cam kapaklı dolaplarda dosyalar toza ve dış etkilere karşı en iyi şekilde korunmuş olur. Kilitler sayesinde de hırsızlıklara karşı korunmuş olur.
Malzeme ve işçilik kalitesi yüksek, fiyatları makul en zengin dosya dolabı çeşitlerini Ceylan Çelik firmamızda bulabilirsiniz. Standart ölçüler dışında dilediğiniz ölçülerde dolap siparişi de verebilirsiniz. Dosya dolabı, evrak dolabı, harita dolabı gibi her türlü dolap ihtiyacınız için en uygun çözümleri size sunmaktayız. Yurdun her yerinden sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz kargo ile en kısa sürede adresinize gönderilir.
Metal dosya dolapları kapaklı, kapaksız, yarı kapaklı, cam kapaklı, yarı cam kapaklı olarak farklı modellerde üretilmektedir. Model tercihi ofisin ihtiyacına göre yapılır. Dolaplar asma kilit, gömme kilit veya elektronik kilit sistemiyle kilitlenir ve içinde bulunan evrak ve dosyalar en iyi şekilde muhafaza edilmiş olur. Kapaklar 180 derece açılabildiği için dosya ve evrak koymak ve almak son derece rahattır. Raflar dosya ve klasörlerin ebatlarına göre ayarlanabilmektedir. Kapaklı dolaplarda malzemeler tozlanmaz, sararmaz ve her zaman yeni kalır.
Standart renkleri gri olsa da metal dosya dolapları elektrostatik toz boya ile her renge boyanabilir. Böylece ofislerin genel dekorasyonuna renk ve zenginlik katar. Ceylan Çelik firmamız en kaliteli malzemelerle, kusursuz işçilikle her ebatta ve renkte dosya dolabı imal ediyor ve en uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Kaliteli, sağlam, işlevsel, kullanışlı ve estetik dosya dolaplarını en uygun fiyatlarla bulacağınız adres firmamızdır.